Oszczędność czasu przy realizacji zadań !
Łatwa i efektywna wspólpraca !
Nowe pomysły i ważne informacje !

Zapraszamy do rejestracji firmy i ekipy remontowo-wykończeniowej!

Żadnych opłat. Dzięki rejestracji na naszym portalu będziesz otrzymywał całkowicie bezpłatenie oferty na wykonanie usług remontowo-wykończeniowych.

Możesz zarejestrować firmę (działalność gospodarczą, spółkę itd.) jak również nieformalną ekipe remontową szukająca zleceń, która chce się rozliczać na podstawie indywidulanych umów o dzieło, umów zlecenie lub w innej formie.
Rejestracja jest niezobowiązująca.
Dane, które podasz podczas rejestracji możesz później łatwo zmieniać w swoim profilu.

Kontakt

  Telefon: 22 637 42 35
  Email: kontakt@galerian.pl
  www: www.galerian.pl

Warszaw, Polska

Co oferujemy:

praca w centrum handlowym Warszawa, praca w centrum handlowym Kraków, praca w centrum handlowym Łódź, praca w centrum handlowym Wrocław, praca w centrum handlowym Poznań, praca w centrum handlowym Gdańsk, praca w centrum handlowym Szczecin, praca w centrum handlowym Bydgoszcz, praca w centrum handlowym Lublin, praca w centrum handlowym Białystok, praca w centrum handlowym Katowice, praca w centrum handlowym Gdynia, praca w centrum handlowym Częstochowa, praca w centrum handlowym Radom, praca w centrum handlowym Sosnowiec, praca w centrum handlowym Toruń, praca w centrum handlowym Rzeszów, praca w centrum handlowym Kielce, praca w centrum handlowym Gliwice, praca w centrum handlowym Zabrze, praca w centrum handlowym Olsztyn, praca w centrum handlowym Bielsko-Biała, praca w centrum handlowym Bytom, Galerian Portal