Oszczędność czasu przy realizacji zadań !
Łatwa i efektywna
współpraca !
Nowe pomysły
i ważne informacje !

Zapraszamy do rejestracji sieci sklepowe i usługowe !

Oszczędność czasu. Ogólnopolski zasięg. Dzięki rejestracji na naszym portalu otrzymacie Państwo dostęp do ogłoszeń wynajmu powierzchni handlowych w galeriach, ofert organizacji działań marketingowych, propozycji reklamowych, profili kandydatów na pracowników oraz profili firm remontowych zainteresowanych wykończniem wnętrz handlowych.

Jeżeli jesteś przedstawicielem sieci sklepów, punktów usługowych lub marki to zapraszamy do rejestracji na naszym portalu. Nasza działalność obejmuje szeroki zakres wspacia dla sieci w różnych obszarach organizowania ich codziennej pracy - od wynajmu powierzchni handlowych, przez działania marketingowe, po rekrutację pracowników. Dlatego mogą Państwo, jako sieć, zalożyć na naszym portalu kilka profili dla swoich pracowników odpowiadających za konkretne działy w firmie, tak aby każdy z nich mógł autonomicznie (z własnego profilu) korzystać ze współpracy z nami.
Rejestracja jest niezobowiązująca i bezpłatna.

Kontakt

  Telefon: 791 805 899
  Email: kontakt@galerian.pl
  www: www.galerian.pl

Warszawa, Polska

Co oferujemy:

ogłoszenia marketingowe, ogłoszenia wynajmu lokali komercyjnych, ogłoszenia wynajmu powierzchni reklamowych, ogłoszenia firm remontowych i wykończeniowych, praca w galerii handlowej Warszawa, praca w galerii handlowej Kraków, praca w galerii handlowej Łódź, praca w galerii handlowej Wrocław, praca w galerii handlowej Poznań, praca w galerii handlowej Gdańsk, praca w galerii handlowej Szczecin, praca w galerii handlowej Bydgoszcz, praca w galerii handlowej Lublin, praca w galerii handlowej Białystok, praca w galerii handlowej Katowice, praca w galerii handlowej Gdynia, praca w galerii handlowej Częstochowa, praca w galerii handlowej Radom, praca w galerii handlowej Sosnowiec, praca w galerii handlowej Toruń, praca w galerii handlowej Rzeszów, praca w galerii handlowej Kielce, praca w galerii handlowej Gliwice