Oszczędność czasu przy realizacji zadań !
Łatwa i efektywna
współpraca !
Nowe pomysły
i ważne informacje !

Zapraszamy do rejestracji galerie, centra i pasaże handlowe !

Oszczędność czasu. Ogólnopolski zasięg. Dzięki rejestracji na naszym portalu będziecie mogli Państwo łatwo dotrzeć ze swoimi ogłoszeniami do szerokiej grupy przedstawicieli sieci marek produktowych i usługowych szukajacych możliwości rozwoju. Otrzymacie również dostęp do ofert organizacji działań marketingowych i promocyjnych, do propozycji reklamowych, oraz do profili kandydatów na pracowników.

Jeżeli jesteś przedstawiecielem centrum lub pasażu handlowego to zapraszamy do rejestracji na naszym portalu. Nasza portal realizuje szeroki zakres wspacia dla działań galerii i punktów handlowych w różnych obszarach ich codziennej pracy - od wynajmu powierzchni handlowych, przez sprzedaż powierzchni reklamowych oraz wparcie działań marketingowych, po rekrutację pracowników. Dlatego, jako centrum handlowe, mogą Państwo założyć na naszym portalu kilka profili dla swoich pracowników odpowiadających za konkretne działy w firmie, tak aby każdy z nich mógł autonomicznie (z własnego profilu) korzystać ze współpracy z nami.
Rejestracja jest niezobowiązująca i bezpłatna.

Kontakt

  Telefon: 791 805 899
  Email: kontakt@galerian.pl
  www: www.galerian.pl

Warszawa, Polska

Co oferujemy:

ogłoszenia marketingowe, ogłoszenia wynajmu lokali komercyjnych, ogłoszenia wynajmu powierzchni reklamowych, ogłoszenia firm remontowych i wykończeniowych, praca w galerii handlowej Warszawa, praca w galerii handlowej Kraków, praca w galerii handlowej Łódź, praca w galerii handlowej Wrocław, praca w galerii handlowej Poznań, praca w galerii handlowej Gdańsk, praca w galerii handlowej Szczecin, praca w galerii handlowej Bydgoszcz, praca w galerii handlowej Lublin, praca w galerii handlowej Białystok, praca w galerii handlowej Katowice, praca w galerii handlowej Gdynia, praca w galerii handlowej Częstochowa, praca w galerii handlowej Radom, praca w galerii handlowej Sosnowiec, praca w galerii handlowej Toruń, praca w galerii handlowej Rzeszów, praca w galerii handlowej Kielce, praca w galerii handlowej Gliwice