Oszczędność czasu przy realizacji zadań !
Łatwa i efektywna
współpraca !
Nowe pomysły
i ważne informacje !

Zapraszamy do rejestracji firmy usługowe wspierające branżę handlową !

Działania lokalne i ogólnopolskie. Oszczędność czasu. Dzięki rejestracji na naszym portalu będziecie mogli Państwo łatwo dotrzeć ze swoimi usługami do szerokiej grupy przedstawicieli sieci marek produktowych oraz do osób zarządzających centrami handlowymi.

Założony przez Państwa bezpłatny profil będzie dostępny w naszej wyszukiwarce usług, z której korzystają przedstawiciele marek handlowych i galerii wyszukując lokalne firmy do realizacji zleceń. Będziecie również mogli umieszczać ogłoszenia skierowane do wybranych grup podmiotów i osób zarządzajacych.
Rejestracja jest niezobowiązująca i bezpłatna.

Kontakt

  Telefon: 791 805 899
  Email: kontakt@galerian.pl
  www: www.galerian.pl

Warszawa, Polska

Co oferujemy:

ogłoszenia marketingowe, ogłoszenia wynajmu lokali komercyjnych, ogłoszenia wynajmu powierzchni reklamowych, ogłoszenia firm remontowo-wykończeniowych, praca w centrum handlowym Warszawa, praca w centrum handlowym Kraków, praca w centrum handlowym Łódź, praca w centrum handlowym Wrocław, praca w centrum handlowym Poznań, praca w centrum handlowym Gdańsk, praca w centrum handlowym Szczecin, praca w centrum handlowym Bydgoszcz, praca w centrum handlowym Lublin, praca w centrum handlowym Białystok, praca w centrum handlowym Katowice, praca w centrum handlowym Gdynia, praca w centrum handlowym Częstochowa, praca w centrum handlowym Kielce, praca w centrum handlowym Gliwice, praca w centrum handlowym Zabrze, praca w centrum handlowym Olsztyn, praca w centrum handlowym Bielsko-Biała, Galerian Portal